Stylograf HIT pióro do zdobień
MENU

Stylograf

Waga:30kg
Producenci: Mistero Milano

Przepraszamy, ale ten produkt jest teraz niedostępny. Skontaktuj się z nami i zapytaj, kiedy się pojawi.

  • Opis
  • Komentarze
  • Zapytaj o produkt
  • Poleć znajomemu

Opis

Stylograph

"Pióro" do zdobień

 

Współczesne trendy w stylizacji paznokci dają nieograniczone możliwości w tworzeniu i komponowaniu zachwycających stylizacji. Ta idea przyświeca Mistero Milano w tworzeniu produktów szytych na miarę Twoich potrzeb. Oddajemy w twoje ręce niepowtarzalne narzędzie, które pozwoli Ci rozwinąć warsztat i stać się prawdziwą artystką stylizacji paznokci.

 

Stylograf to perfekcyjne narzędzie, które służy do zdobień farbami akrylowymi i akwarelowymi. Stworzony został z myślą o stylistach ceniących sobie łatwość i szybkość tworzenia Nail Artu. Już nigdy malowanie cienkich linii nie będzie trudne.

 

Przy pomocy stylografu z łatwością stworzysz niepowtarzalne zdobienia które do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla mistrzów stylizacji. Wykonanie pięknych ornamentów oraz ultra cienkich linii przy pomocy stylografu staje się czystą przyjemnością. Perfekcja każdej linii oraz grubości pozwala na wykreowanie rozmaitych kształtów oraz zdobień. Trzy wymienne wielkości stalówek umożliwiają cudowną różnorodność obrysów oraz form. Zapomnij o żmudnej pracy pędzlem, sięgnij po nowatorskie narzędzie i skróć swój czas pracy o połowę.

Grubość stalówek: 0,3mm

Ilość stalówek: 3szt

 

Sposób użycia :

Sposobu użytkowania stylografu (farby akrylowe/ farby akwarelowe)


1. Zmatowić naturalną płytkę paznokcia, odtłuścić preparatem Nail prep STANDARD lub Nail prep ANTISETTICO
2. Wytrawić primerem STANDARD lub DELICATO.
3. Nałożyć jedną warstwę lakieru BASE/LUCIDO 2w1 lub VITABASE, utwardzić ją w lampie UV (36W) przez 2 minuty lub LED, 60 sekund.
4. Nałożyć pierwszą warstwę kolorowego lakieru hybrydowego PERMANENTE UV, utwardzić ją w lampie UV przez 2 minutę lub LED, 30 sekund. Jeżeli kolor nie został jednolicie wybarwiony czynność tę należy powtórzyć.
5. Paznokcie przemyć clanerem
6. Do połowy stalówki nałożyć na stylograf rzadką farbę akrylową lub akwarelową, wykonać wzór, odczekać do całkowitego wyschnięcia.
7. Nałożyć końcową warstwę lakieru BASE/LUCIDO 2w1 oraz utwardzić w lampie UV przez 2 minuty lub LED, 60 sekund.
8. Przemyć warstwę dyspersyjną cleanerem DETERGENTE.

Zapytaj o produkt

Komentarze

Poleć znajomemu

Nasi klienci kupili także

Promowane
69.99PLN